Správní zaměstnanci

sociální pracovnice – Karla Alešová: pondělí a čtvrtek 9:00 – 12:30hod.

úterý a středa 9:40- 12:30

pátek: 9:40 – 12:00
585 496 188, 770 144 534

 

Konzultační hodiny ZŠ praktická
Návštěvy školy mimo konzultační hodiny je nutné domluvit předem na telefonním čísle 774 368 400 nebo 585 496 183.

II. A třída – Mgr. Mgr. Iva Čižmarová: pondělí: 11:45 – 12:30hod.

středa: 11:45 – 12:30hod.

II. B třída – Mgr. Ivona Zábojová: pondělí: 11:35 – 12:30hod.

středa: 11:35 – 12:30hod.

III. třída Mgr. Eva Bajerová: pondělí: 9:55 – 10:40hod.

čtvrtek: 12:40 – 13:25hod.

IV. A třída Mgr. Jana Lebedová: pondělí: 11:45 – 12:30hod.

středa: 11:45 – 12:30hod.

IV. B třída PaedDr. Alena Růžičková: pondělí: 8:55 – 9:40hod.

čtvrtek: 12:40 – 13:25hod.

V. A třída Mgr. Lucie Tomečková: pondělí 7:15 – 7:40hod.

středa 11:40 – 12:20hod.

V. B třída Mgr. Tomáš Václavek: pondělí 8:00 – 8:45hod.

čtvrtek 12:45 – 13:25hod.

VII. třída Mgr. Jiří Kamenný: pondělí 10:40 – 11:35hod.

čtvrtek 12:40 – 13:25hod.

VIII. A třída Mgr. Ladislav Benda: pondělí 8:55 – 9:40hod.

pátek 12:40 – 13:25hod.

VIII. B třída Mgr. Zuzana Grabovská: pondělí 9:55 – 10:40hod.

pátek 12:40 – 13:25hod.

IX. A třída Mgr. Pavel Navrátil: úterý 13:25 – 13:55hod.

středa 8:55 – 9:40hod.

 

Mgr. Vendula Paloušková – středa 13:25 – 14:00hod.

čtvrtek 9:40 – 10:40hod.

Mgr. Jana Jankovská – středa: 11:30 – 12:30hod.

pátek 10:40 – 11:35hod.

Mgr. Olga Capková – úterý: 11:45 – 12:30hod.

středa: 9:55 – 10:40hod.


ZŠ speciální

I. A – Mgr. Irena Vybíralová: pondělí 7:15 – 7:45hod.

středa 13:30 – 14:00hod.

I. A – Mgr. Silvie Kubáňová: pondělí 9:55 – 10:55 hod.

úterý 12:00 – 13:00 hod.

II. P – Martina Rauerová: pondělí 12:30 – 13:15hod.

čtvrtek 11:35 – 12:15hod.

III. P – Mgr. Eva Gregorová: pondělí 7:15 – 7:40hod.

středa 11:45 – 12:30hod.

IV. P –  Mgr. Marta Dosoudilová: pondělí 12:40 – 13:10hod.

úterý 11:40 – 12:10hod.

Mgr. Jaroslav Franc, PhD. : pondělí 12:40 – 13:00 hod.

 

SŠ praktická dvouletá

I. SA – Mgr. Milena Čecháková: pondělí 9:55 – 10:40 hod.

středa 11:40 – 12:20 hod.

II. SA – Mgr. Ivana Veselská: pondělí 10:50 – 11:35 hod.

čtvrtek 8:55 – 10:40 hod.

II. SB – Mgr Eva Englišová: úterý 13:25 – 13:50 hod.

čtvrtek 10:00 – 10:40 hod.

Mgr. Dana Vitoulová: úterý 13:30 – 13:50hod.

pátek 10:00 – 10:40hod.

 

Budova Táboritů

VI. B – Mgr. Evžen Entner: úterý 9:40 – 10:40 hod.

čtvrtek 10:50 – 11:50 hod.

VIII. C – Mgr. Hana Ryjáčková: pondělí 9:55 – 10:55 hod.

úterý 12:00 – 13:00 hod.

IX. B – Mgr. Martin Růžička: úterý 9:00 – 9:55 hod.

pátek 12:00 – 12:45 hod.

Mgr. Edita Konečná: středa 12:00 – 13:00 hod.

čtvrtek 10:50 – 11:50 hod.

Mgr. Jaroslav Franc, PhD. : úterý 8:55 – 9:40 hod.